Hubane stuudiokorter Haapsalu äärelinnas

160

Kirjeldus


Üürile anda alates selle aasta oktoobrist kuni 2023.a aprilli lõpuni stiilne valgusküllane stuudioko

Korter on avatud plaaneeringuga, kus on kööginurk ja eraldi WC-vannituba. Kütteallikaks on puu- ja briketiga köetav keskküttekatel, mida tuleb üürnikul vastavalt vajadusele kütta ja mis asub hoone esimesel korrusel. Lisaks sellele on ka korteris kamin. Korter on heas seisukorras ja möbleeritud. Korteris ei ole külmikut, kuid vajadusel võimalik kasutada hoone esimesel korrusel asuvat külmikut ja pesumasinat. Korter asub eramaja teisel korrusel. Maja asub Haapsalu äärelinnas, Lihula mnt. ja Tööstuse tn. piirkonnas. Kesklinna kaubanduskeskuseni 1,6 km kuhu jalgsi kõndimiseks kulub 20 min. Kastani Ostukeskus 1,2 km. kuhu jalgsi jõudmiseks kulub 16 min.

Üürisumma on 160€ kuus, millele lisanduvad Imatra Elekter AS ja AS Haapsalu Vesi poolt esitatud elektri- ja vee arved. Veel lisandub üürile küttekulu, mis on talve perioodil (okt. kuni aprill) ca 150€. Kui üürnikul oma küttematerjali (puud või puubrikett) võimalus, siis küttekulu eraldi ei lisandu.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb maksta kokku 2 x 160 + 50 =370€, mis sisaldab esimese kuu üüri 160€, tagatisraha 160€, mis tagastatakse üüriperioodi lõpus ja lepingu sõlmimise tasu 50€ (ühekordne).

Hinnangud


Enne hinnangu kirjutamist pead olema sisse logitud.

Samalt müüjalt


Hubane stuudiokorter Haapsalu äärelinnas

Hubane stuudiokorter Haapsalu äärelinnas

Annan üürile
160

Müüja info